Administrator Sieci

Szukamy Administratora Sieci!
Miejsce pracy: ul. Henryka Siemiradzkiego 25, 05-820 Piastów
Branża: Telekomunikacja i Technologie
Cel: Rozwój i utrzymania sieci teleinformatycznych

Poszukujemy Administratora Sieci do Działu Rozwoju i Eksploatacji Sieci!
Jeśli chcesz być częścią branży teleinformatycznej i uczestniczyć w rozwijaniu nowoczesnych technologii sieciowych, ta oferta jest dla Ciebie!
CO OFERUJEMY
  • Twoja misja:
    Niezawodna infrastruktura teleinformatyczna Landtech i jej ciągły rozwój.
  • Nietuzinkowe zadania:
    Będziesz miał szereg zróżnicowanych zadań w zakresie swojego stanowiska, od prowadzenia badań i weryfikacji urządzeń, przez modernizację systemów, współpracę z Zespołem Helpdesk (jako kreator rozwiązań awarii) po koncepcje techniczne dla projektów inwestycyjnych oraz merytoryczny nadzór nad nimi.
  • Innowacyjny Zespół:
    Dołączysz do ekipy innowatorów, którzy nie tylko utrzymują i modernizują naszą sieć, skupiają się na rozwiązaniach, które nie są ogólnodostępne na rynku.
  • Priorytety:
    Twoim priorytetem będzie kreowanie rozwiązań teleinformatycznych i ich testowanie, utrzymanie sieci i pomoc ekipie Landtech przy obsłudze incydentów związanych z naszą infrastrukturą.
WYMAGANIA
  • Ciągły rozwój:
    Bądź zdeklarowany na rozwój i naukę. Pokazuj nam chęć pogłębiania wiedzy teleinformatycznej, będziesz współpracował z innowatorami technologii.
  • Doświadczenie:
    Wcześniej nabyte umiejętności zawodowe pozwolą nam w pełni korzystać z Twojej ugruntowanej wiedzy. Będziemy mogli się od siebie wzajemnie uczyć i współpracować na zasadzie partnerstwa.
  • Kreator rozwiązań:
    Miej zdolność do identyfikacji, analizy i rozwiązywania incydentów. To kluczowa umiejętność, aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie.
  • Supermoce:
    Znajomość protokołów i usług sieciowych na poziomie CCNA/ CCNP oraz zagadnień z obszaru konfiguracji sieci: LAN, WAN, WIFI to kluczowa supermoc, którą będziesz mógł codziennie wykorzystywać. Konfigurowanie urządzeń sieciowych, zarządzanie usługami na zróżnicowanych systemach i znajomość środowisk zwirtualizowanych to klucz do odniesienia sukcesu!
  • Innowacyjność:
    Myślenie poza schematami zarówno w obszarze teleinformatycznym jak i ogólnoinformatycznym to ogromna wartość na tym stanowisku.