Ekspert / Ekspertka w zespole ds. teletechnicznych i SDIP

poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Ekspert / Ekspertka w zespole ds. teletechnicznych i SDIP
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres czynności:
  • wsparcie zespołów projektowych i realizacyjnych w zakresie wdrażania systemów (SDIP) poprzez weryfikację dokumentacji technicznej z zakresu branży teletechnicznej, kierunkowo Systemów Dynamicznej Informacji Pasażerskiej (SDIP),
  • konsultacje, merytoryczna pomoc na etapie prowadzenia działań projektowych zleconych zewnętrznym wykonawcom w zakresie systemów teletechnicznych,
  • czynny udział w rozwijaniu oraz wdrażaniu nowych koncepcji w dziedzinie programowo/teleinformatycznej w zakresie systemów SDIP,
  • udział w nadzorze nad postępem realizacji inwestycji dworcowych w zakresie branży teletechnicznej oraz wdrażania Systemów Dynamicznej Informacji Pasażerskiej,
  • udział w spotkaniach pomiędzy inwestorem a wykonawcami dotyczących zakresów teletechnicznych, w szczególności w przekazaniu placu budowy, radach budowy, naradach koordynacyjnych, odbiorach częściowych i końcowych wykonanych robót budowlanych z zakresu branży teletechnicznej,
  • przygotowywanie bieżącej korespondencji do kontaktów z podmiotami zaangażowanymi w realizację zadań inwestycyjnych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętności analityczne oraz doświadczenie w obszarze realizacji inwestycji (mile widziane w branży teleinformatyki rynku kolejowego),
  • bardzo dobra znajomość pakietu obsługi programów typu: AutoCad, Solidworks, Word, Excel,
  • czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych,
  • umiejętność pracy w zespole, zorientowanie na osiąganie celów, dobra organizacja pracy, sumienność, samodzielność i zaangażowanie.
Oferujemy
  • praca na lata- 61% pracowników jest z nami na pokładzie powyżej 5 lat,
  • stabilizacja- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • produkty firmowe- ulgi na przejazdy kolejowe dla Ciebie i Twojej rodziny oraz wolny dzień z okazji Dnia Kolejarza,
  • szkolenia- możliwość uczestnictwa w szkoleniach z zakresu specyfiki pracy oraz umiejętności miękkich, możliwość dofinansowania do kursów językowych i studiów,
  • rozwój- udział w licznych projektach w strukturach PKP S.A. mających realny wpływ na rozwój Grupy PKP - jednego z największych polskich pracodawców zatrudniającego ponad 75 tys. Pracowników,
  • atmosfera- praca w zgranych zespołach zorientowanych na cel,
  • benefity pozapłacowe- dofinansowanie do opieki medycznej, zajęć sportowo-rekreacyjnych i wypoczynku, wydarzeń kulturalnych.
Aplikując potwierdzasz zapoznanie się z niniejszą informacją:

Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: "ogólne rozporządzenie o ochronie danych") informujemy, że dane osobowe kandydatów do pracy w spółce "Polskie Koleje Państwowe Spółka Akcyjna" (dalej: PKP S.A.) z siedzibą w Warszawie, kod 02-305, Al. Jerozolimskie 142A, uzyskane w procesie rekrutacji lub przesłane poza tym procesem, będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do rejestracji kandydata w procesie rekrutacji. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Nadesłane dokumenty nie będą zwracane i będą przetwarzane przez okres 2 lat od daty ich wpłynięcia do PKP S.A. Kandydaci aplikując na stanowisko, proszeni są o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów do pracy w PKP S.A. zawartą na stronie http://pkpsa.pl/pkpsa/kariera-w-pkp-sa/informacja-.html

PKP S.A. zastrzega sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikując na niniejsze stanowisko wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w Twoich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

Nadesłanych ofert nie zwracamy.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Podobne ogłoszenia:

Specjalista ds. rusztowań

Zakres obowiązków: Planowanie i nadzór nad procesem montażu rusztowań, Rozliczanie podwykonawców na podstawie ustalonych stawek, Nadzór nad podwykonawcą podczas prowadzenia prac. Wymagania: Znajomość procedur związanych z montażem rusztowań,...

2023-10-23

Firma: Jww Invest S. A.

Lokalizacja: Ostrołęka

Więcej informacji

Inspektor ds. Technicznych

Jakie zadania na Ciebie czekają? utrzymanie stanu technicznego budynku i otoczenia zgodnie z przepisami prawa oraz standardami bezpieczeństwa firmy; kontrolowanie stanu technicznego obiektu i wszystkich instalacji; reagowanie na bieżąco na zaistniałe usterki i...

2023-10-20

Firma: Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Radom

Więcej informacji

Majster Działu Obsługi Gwarancyjnej

Majster w serwisie gwarancyjnym Unibep S.A odpowiada za: Ocena zasadności zgłaszanych przez Zamawiającego usterek w okresie gwarancji i rękojmi, Kontrola jakości i terminowości usuwania usterek na realizowanych obiektach oraz nadzór nad podległymi robotnikami...

2023-10-20

Firma: UNIBEP S.A.

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji