Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
Elektryk
Miejsce pracy: Baboszewo
Numer: StPr/23/1280
OBOWIĄZKI:
pomoc przy wykonywaniu prac instalacyjnych, oświetleniowych w obiektach użyteczności publicznej na terenie Gminy Baboszewo
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

uprawnienia do wykonywania zawodu elektryka

Miejsce pracy:

Baboszewo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Podobne ogłoszenia:

Elektryk-automatyk

Kablowanie, uruchomienia urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych. Serwisy. Praca na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego, od poniedziałku do piątku w godz. 07:00-15:00. Wynagrodzenie miesięczne brutto 6000 zł+ premia. Wymagania konieczne:...

2023-10-19

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

Lokalizacja: Opacz-Kolonia

Więcej informacji

Elektryk

wykonywanie prostych prac instalacyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

2023-10-01

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

Lokalizacja: Czarnostów-Polesie

Więcej informacji