Inżynier Budowy

Działamy na polskim rynku od ponad trzydziestu lat, ciesząc się uznaniem Klientów i utrzymując kluczową pozycję w branży budowlanej. Naszą specjalizacją jest generalne wykonawstwo obiektów kubaturowych – mieszkaniowych oraz przemysłowych w szczególności specjalistycznych Life Science (laboratoria oraz projekty dla farmacji).

Naszą wizytówką jest ponad sto pięćdziesiąt zakończonych, bądź będących w trakcie procesu budowlanego inwestycji.

Co ważne, jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Bouygues Construction - jednej z największych grup budowlanych na świecie. Czerpiemy z międzynarodowej, ponad osiemdziesięcioletniej tradycji. Patrzymy w przyszłość czerpiąc z ogromnego doświadczenia, przy wsparciu nowoczesnych technologii oraz innowacyjnej strategii w zgodzie z ESG.
Miejsce pracy: Warszawa
(praca w delegacji)
Zakres obowiązków:
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej
  • Kontrola jakości, terminowości i stanu zaawansowania robót budowlanych zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • Przeprowadzanie odbiorów wewnętrznych w sposób przewidziany procedurami jakościowymi
  • Przygotowanie wykonanych robót do odbiorów inwestorskich
  • Sporządzanie obmiarów, zestawień materiałowych i cenowych
  • Rozliczanie wykonanych robót, materiałów, sprzętu, podwykonawców
  • Udział w naradach z podwykonawcami
  • Bieżąca współpraca z Kierownictwem Budowy i Nadzorem w zakresie realizowanych zadań
Nasze wymagania:
  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w budownictwie (obiekty przemysłowe, laboratoryjne, medyczne, farmaceutyczne, mieszkaniowe, biurowe)
  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe: Budownictwo
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień budowlanych wykonawczych
  • Wiedza techniczna w zakresie robót budowlanych
  • Bardzo dobra organizacji pracy
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
To oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce oraz status lidera na rynkach międzynarodowych
  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju
  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji