Inżynier Systemów Niskoprądowych

IP&S Sp. z o.o. (www.ipands.pl) jest to firma inżynierska, będąca dystrybutorem zachodnich firm oraz producentem specjalistycznych urządzeń przemysłowych, świadcząca usługi dla przemysłu m.in. dla energetyki, przemysłu rafineryjnego i petrochemicznego, przemysłu wydobywczego ropy i gazu oraz dla mieszkań i budynków użyteczności publicznej.

Miejsce pracy: Warszawa, (okolice)
Dlaczego warto pracować w IP&S Sp. z o.o.?

Jesteśmy firmą o ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w unikalnym zakresie działalności.

Jesteśmy firmą z misją - chronimy ludzkie życie i zabezpieczamy mienie od zagrożeń technologicznych.

Jesteśmy nowoczesną firmą z wizją - wykorzystujemy innowacyjne technologie wiodących producentów światowych i stale się rozwijamy.

Jesteśmy firmą rodzinną o płaskiej strukturze organizacyjnej, zbudowaliśmy bezpośrednie relacje między pracownikami - od prezesa po najniższe stanowiska.

Twój zakres obowiązków:

W dziale zajmującym się systemami detekcji zagrożeń pożarowych i gazowych w przemyśle oraz w pomieszczeniach mieszkalnych i użyteczności publicznej:

  • Sprzedaż urządzeń renomowanych firm światowych i nadzór nad realizacją zamówień,
  • Monitorowanie rynku,
  • Pozyskiwanie nowych projektów / klientów,
  • Przygotowywanie ofert, negocjacje warunków zamówień, prowadzenie rozmów techniczno-handlowych,
  • Wsparcie merytoryczne klientów, w tym dostarczanie bieżącej informacji o produktach firmy, aplikacjach,
  • Wdrożenia systemów, uruchamianie urządzeń, prace serwisowe u klientów.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności związanej z elektrotechniką, energetyką automatyką lub pożarnictwem,
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na współpracę z kontrahentami zagranicznymi, pracę z dokumentacją techniczną i udział w szkoleniach,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie i sumienność.
Co oferujemy:
  • Zatrudnienie na pełny etat w ramach umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników (5000 - 7000 PLN netto, możliwość negocjacji wynagrodzenia po zakończeniu okresu próbnego),
  • Ciekawą pracę w zgranym zespole oraz współpracę z zagranicznymi specjalistami,
  • Realizację projektów kluczowych dla gospodarki,
  • Udział w szkoleniach, prezentacjach, konferencjach branżowych,
  • Wiedzę praktyczną przekazywaną od najlepszych specjalistów w branży,
  • Pakiet medyczny o szerokim zakresie usług,
  • Dofinansowanie do karty MultiSport,
  • Przyjazną atmosferę, docenianie zaangażowania.
Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do IP&S Sp. z o.o., zgadza się Pani / Pan na przetwarzanie przez Pracodawcę Pani / Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Podstawą przetwarzania Pani / Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a, f GDPR tj. zgoda oraz realizacja prawnie usprawiedliwionych interesów administratora danych. W dowolnym momencie przysługuje Pani / Panu prawo do cofnięcia, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do czasu ich cofnięcia. Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych do momentu jej cofnięcia, z zastrzeżeniem, że okres przechowywania danych osobowych może być każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jakie mogą mieć związek, z Pani / Pana osobą lub jeśli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne do celowego dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami strony przeciwnej, co stanowi prawnie usprawiedliwiony interes administratora danych.

Pani / Pana dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Pani / Pana dobrowolnej zgody, którą wyrazi-ła / -ł Pani / Pan wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziła Pani / wyraził Pan zgodę) do innego administratora danych. Ma Pani / Pan także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pani / Pana dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 90 dni. Ponadto Pani / Pana dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat.

Pani / Pana dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.Nie przekazujemy Pani / Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.W razie pytań może się Pani / Pan skontaktować pod adresem z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ipands@ipands.pl