Junior Office Manager

Insta Sp. z o.o. to lider w sprzedaży zestawów upominkowych oraz alkoholu w segmencie B2B dla firm. Poszukujemy SUPERHERO! To znaczy osoby, która jest samodzielna, dobrze zorganizowana oraz kreatywna i będzie nas wspierać w codziennym działaniu firmy! Jeżeli dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych aplikuj do nas!

Miejsce pracy: Warszawa, Włochy, ul. Instalatorów 23
Czym dokładnie będziesz się zajmować?
  • przygotowywaniem prezentacji, raportów, podsumowań, zestawień
  • weryfikacją dokumentów
  • przygotowywaniem ofert handlowych, organizacją dokumentów przetargowych
  • sporządzaniem notatek ze spotkań, sporządzaniem pism
  • współpracą ze wszystkimi działami firmy
  • obsługą korespondencji
  • prowadzeniem kalendarza spotkań
  • nadzorem nad prawidłowym przepływem informacji i dokumentacji pomiędzy poszczególnymi komórkami spółki
  • zaopatrywaniem biura w artykuły biurowe i niezbędne przedmioty
  • koordynowaniem harmonogramu zadań, ustalaniem priorytetów i określaniem właściwego kierunku działania powierzonych zleceń
  • wsparciem przy organizacji spotkań businessowych lub szkoleń
  • poszukiwaniem nowych i współpracą z obecnymi podwykonawcami
  • działaniem w procesie selekcji i rekrutacji z kandydatów
  • tworzeniem i aktualizacją bazy danych
Aplikuj, jeśli:
  • masz min. 2 lata doświadczenia w na takim samym lub podobnym stanowisku
  • doskonale znasz pakiet Office i potrafisz sprawnie działać w programie Excel, Word, Power Point
  • dobrze zarządzasz czasem swoim i współpracowników
  • potrafisz priorytetyzować zadania i być konsekwentnym w ich realizacji
  • potrafisz pracować w trybie projektowym
  • radzisz sobie z presją czasu i rozumiesz pojęcie sezonowości kluczowych działań firmy
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B
  • masz doświadczenie w pracy w mocno różniących się od siebie organizacjach (mile widziane)
  • potrafisz swobodnie komunikować się po angielsku, a Twój poziom to min. B2 (mile widziane)
Co możemy Ci zaoferować?
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach naszej firmy
  • Pełne wprowadzenie do naszej firmy
  • Zademonstrowanie, przeszkolenie i przygotowanie do pracy
  • Pracę w biurze w Warszawie (Włochy)
  • Różnorodność zadań
  • Możliwość rozwoju
  • Dowolną formę współpracy (w oparciu o UoP,UoZ)
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Materiały edukacyjne, dofinansowanie do szkoleń (budżet edukacyjny)
  • Po okresie próbnym prywatne ubezpieczenie zdrowotne PZU Zdrowie, karta Multisport
  • Pracę w zgranym zespole, który ma poczucie humoru i lubi to co robi
  • Miejsce parkingowe na terenie firmy
  • Wyśmienita kawa, obszerny asortyment herbat i małe co nie co dla miłośników słodkości
Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny?

Jeśli Twoje CV przykuje naszą uwagę i wpisze się w oczekiwania, możesz spodziewać się:

  1. Telefonu od Karoliny, która jest Office Managerem.
  2. Następnym krokiem jest spotkanie z Karoliną, aby wzajemnie lepiej się poznać.
  3. Jeśli pozytywnie przejdziesz pierwszą rozmowę, czeka Cię spotkanie z Dyrektorem ds. Sprzedaży Małgorzatą.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.