Kierowca mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie
Kierowca mechanik
Miejsce pracy: Sochaczew
Numer: StPr/23/0648
OBOWIĄZKI:
Kierowanie zespołem pojazdów, ogólna obsługa pojazdu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sochaczew


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie

Podobne ogłoszenia:

Kierowca samochodu dostawczego

rozwożenie butli z gazem do klienta, załadunek, rozładunek samochodu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

2023-10-21

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie

Lokalizacja: Węgrów

Więcej informacji

Kierowca samochodu dostawczego

Wykonywanie transportu drogowego towarów samochodem dostawczym, w tym także do krajów wschodniej Europy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący...

2023-10-20

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Lokalizacja: Grójec

Więcej informacji

Kierowca samochodu ciężarowego

transport ładunków na terenie kraju samochodem Renault Magnum z naczepą Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: badania psychologiczne kierowców

2023-10-17

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Lokalizacja: Przykory

Więcej informacji