Kierownik Budowy

Działamy na polskim rynku od ponad trzydziestu lat, ciesząc się uznaniem Klientów i utrzymując kluczową pozycję w branży budowlanej. Naszą specjalizacją jest generalne wykonawstwo obiektów kubaturowych – mieszkaniowych oraz przemysłowych w szczególności specjalistycznych Life Science (laboratoria oraz projekty dla farmacji).

Naszą wizytówką jest ponad sto pięćdziesiąt zakończonych, bądź będących w trakcie procesu budowlanego inwestycji.

Co ważne, jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Bouygues Construction - jednej z największych grup budowlanych na świecie. Czerpiemy z międzynarodowej, ponad osiemdziesięcioletniej tradycji. Patrzymy w przyszłość czerpiąc z ogromnego doświadczenia, przy wsparciu nowoczesnych technologii oraz innowacyjnej strategii w zgodzie z ESG.
Miejsce pracy: Warszawa
(praca w delegacji)
Zakres obowiązków:
  • Sprawowanie obowiązków Kierownika Budowy w rozumieniu Prawa Budowlanego przez cały okres trwania projektu
  • Odpowiedzialność za opracowanie Harmonogramu Postępu Robót oraz jego wykonanie
  • Zarządzanie zespołem zaangażowanym w realizację projektu zgodnie z przyjętą Strukturą Organizacyjną Projektu
  • Odpowiedzialność za realizację strategii QSE (Jakość - Bezpieczeństwo - Środowisko) przez cały okres trwania projektu
  • Realizacja procesu administrowania kontraktem oraz zarządzania dokumentacją
  • Zarządzanie podwykonawcami
  • Odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji projektu
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie jako Kierownik Budowy w budownictwie obiektów: medycznych, laboratoryjnych, farmaceutycznych, przemysłowych, data center - warunek konieczny
  • Doświadczenie zdobyte w firmie generalnego wykonawstwa
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – kierunek Budownictwo
  • Praktyczna wiedza techniczna w zakresie budownictwa specjalistycznego
  • Posiadanie Uprawnień Budowlanych zgodnych z wymaganiami prawnymi oraz Przynależności do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa
  • Dojrzałość managerska rozumiana jako zbiór umiejętności zarządzania procesem budowlanym, BHP, koordynowania, delegowania zadań i ich egzekwowania
  • Umiejętności budowania pozytywnych relacji z innymi osobami, asertywności i umiejętności negocjacyjnych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, w złożonym środowisku biznesowym
  • Prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
  • Mobilność na terenie Polski
To oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce oraz status lidera na rynkach międzynarodowych
  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju
  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji