Kierownik / Kierowniczka ds. Projektów Strategicznych (Integration / M&A / Transformation)

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Zarządzanie strategicznymi inicjatywami, w tym projektami z obszaru integracji post transakcyjnej, transformacji w roli Kierownika Programu/Projektu.
  • Uczestnictwo w procesach due diligence spółek ISP, mające na celu zaplanowanie integracji spółek, w ramach realizowanych projektów M&A.
  • Prowadzenie analiz biznesowych.
  • Ciągłe doskonalenie procesów biznesowych w organizacji poprzez wsparcie właścicieli w rewizji procesów end2end i ich usprawnianiu.
  • Tworzenie i aktualizacja metodyk i standardów zarządzania projektami w Play.
  • Mentoring w zakresie zarządzania projektami/analizy biznesowej oraz prowadzenie szkoleń wewnętrznych.
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Posiadasz min. 6-letnie, praktyczne doświadczenie w zarządzaniu złożonymi programami i projektami, w szczególności dotyczącymi zarządzania zmianą i optymalizacją działań wewnątrz organizacji.
  • Masz doświadczenie w analizie biznesowej lub zarządzaniu portfolio projektów.
  • Poszukujesz czegoś więcej niż bycie Kierownikiem Projektu/Programu czy ekspertem wąskiej specjalizacji na pełen etat.
  • Czujesz się równie dobrze w pracy indywidualnej i zespołowej, potrafisz koordynować pracę innych osób.
  • Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności analityczne: potrafisz rekomendować optymalne rozwiązania na podstawie otrzymanych danych.
  • Jesteś świetnym negocjatorem i masz doświadczenie w moderowaniu spotkań z dużą liczba uczestników lub sprzecznymi interesami (mediacja).
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim: tworzenie i prezentowanie wyników prac na potrzeby anglojęzycznych członków Zarządu czy zarządzanie pracami na styku z międzynarodowym partnerem biznesowym nie będzie dla Ciebie barierą.
  • Determinacja w działaniu jest Twoją mocną stroną.
  • Lubisz wyzwania, bycie w centrum wydarzeń i szybkie tempo pracy.
Mile nas zaskoczysz jeśli:
  • Posiadasz doświadczenie w realizacji projektów integracyjnych w obszarze dostawców internetu stacjonarnego (ISP) w roli eksperta i/lub Kierownika Projektu.
  • Posiadasz wiedzę z zakresu technicznego due diligence.
  • Masz doświadczenie w integracji spółek po ich nabyciu oraz chcesz współtworzyć ramy tego procesu.
Zobacz jak wygląda praca w Play:
Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • podstawę premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia rocznego
  • internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, dostęp do aplikacji muzycznej), zniżki pracownicze
  • opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (kody zniżkowe i vouchery)
  • dodatkowy benefit świąteczny
  • dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną