Kierownik Regionalny

Ogłoszenie numer: 8563092, z dnia 2023-10-23

Klient portalu Praca.pl

W związku z ciągłym rozwojem firmy odzieżowej poszukujemy kandydatów / kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • zarządzanie siecią salonów firmowych, zespołem kierowników i doradców
  • realizacja celów sprzedażowych sieci
  • motywowanie i szkolenie personelu
  • wyznaczanie najwyższych standardów i dbanie o wizerunek marki i poszczególnych salonów (np. poprzez nadzór nad VM i pracę z towarem)
  • prowadzenie rekrutacji według standardów firmy
  • koordynowanie otwarć nowych salonów

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (regionalny kierownik sprzedaży, kierownik salonów)
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem w strukturze rozproszonej
  • ponadprzeciętne umiejętności sprzedażowe i organizacyjne
  • motywacja i zaangażowanie w pracę
  • skuteczność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • gotowość do podróży służbowych (prawo jazdy kat. B)
  • mile widziane doświadczenie w branży bieliźnianej

Oferujemy

  • stałą pracę w miejscu o ugruntowanej pozycji na rynku i nadal szybko się rozwijającej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie uzależnione od wyników
  • przyjazną atmosferę w młodym ambitnym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop i telefon)
Benefity
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do karty sportowej Fitprofit
  • zniżki na firmowe produkty
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego