Kierownik Sklepu

Tradycja zapisana w wyjątkowych recepturach i przekazywana kolejnym pokoleniom. Od ponad 40 lat jesteśmy wiodącym producentem ciast, tortów i deserów. Cieszymy się z tego, że towarzyszymy Naszym Klientom w chwilach szczególnych.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żyrardów
Obowiązki:
  • układanie grafiku dla całego zespołu
  • wypełnianie/uzupełnianie dokumentów inwentaryzacyjnych
  • obsługa klienta
  • dbanie o dobro powierzonego stoiska cukierniczego
Oczekujemy:
  • zaangażowania w powierzone obowiązki
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • odpowiedzialności i sumienności
  • umiejętności w zarządzaniu zespołem
  • doświadczenia w handlu
  • posiadania książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • dyspozycyjności
  • gotowości do pracy na zmiany oraz w soboty
  • osoby zmotoryzowanej
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • szkolenia branżowe
  • pracę w młodym zespole
  • premię od obrotów i zwrotów
  • premię kierowniczą
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie