Kontroler / Kontrolerka Jakości

Technologia przyjazna środowisku

Jesteśmy polskim producentem wyrobów higieniczno-kosmetycznych. Dzięki innowacyjnej myśli technologicznej, konsekwentnie realizujemy misję wytwarzania alternatywnych włóknin, bezpiecznych dla zdrowia i środowiska. Najwyższą jakość produktów bezkompromisowo łączymy z troską o naturę.

EcoWipes tworzy zespół #earthchangers,

ludzi którym bliskie dobro planety.

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Zakres obowiązków:
  • Badanie jakości oraz ocena zgodności surowców, półproduktów i wyrobów gotowych, zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami, ocena wizualna pod kątem wad
  • Analizowanie wyników kontroli
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej
  • Zarządzanie wyrobem niezgodnym w procesie produkcyjnym: identyfikacja, izolacja oraz ewidencja wyrobów niezgodnych
  • Wsparcie liderów linii produkcyjnej w zakresie zagadnień jakościowych
  • Archiwizacja wzorów produkcyjnych
Co oferujemy?
  • Umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Świadczenia
  • Szkolenia i rozwój
  • Ubezpieczenie na życie
  • Przyjazna atmosfera
Wymagania:
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w branży higienicznej/kosmetycznej
  • Dobra komunikacja, umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Rzetelność, odpowiedzialność
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym