Kucharz / Kucharka

Delizie Italiane Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma, działająca od 2017 roku. Naszym celem jest promowanie na rynku polskim prawdziwej, włoskiej kuchni, opartej na oryginalnych produktach i recepturach z Włoch. Obecnie w Warszawie Ursus otwieramy restaurację włoską i poszukujemy podobnych do nas pasjonatów tej kuchni, którzy dołączą do naszego zespołu.
Miejsce pracy: Warszawa, Ursus, Herbu Oksza 24,
Twój zakres obowiązków
  • Przygotowywanie autentycznych włoskich dań zgodnie z tradycyjnymi recepturami, które przekaże doświadczony szef kuchni.
  • Zarządzanie stanem magazynowym i kontrola jakości składników.
  • Dbanie o estetyczny wygląd dań i ich smak.
  • Współpraca z zespołem kuchennym w zachowaniu wysokich standardów.
  • Utrzymywanie czystości i porządku w kuchni.
Nasze wymagania
  • Znajomość kuchni włoskiej jest warunkiem koniecznym.
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Kreatywność i pasja do kulinariów.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.
To oferujemy
  • Praca na oryginalnych włoskich produktach.
  • Know - how Szefa kuchni specjalizującego się we włoskich daniach.
  • Otwartość na Twoje pomysły.
  • Możliwość rozwoju.
  • Miła atmosfera pracy.
  • Szkolenia.
  • Umowa o pracę, umowa zlecenia.
  • Praca zmianowa w systemie 2 + 2.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi.
  • Nauka języków obcych.
Benefity
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Elastyczny czas pracy
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Kawa / herbata
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Możliwość uzyskania uprawnień