Magazynier w Dziale Materiałowym

Ogłoszenie numer: 8571855, z dnia 2023-10-23

Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej (WIML) jest jednym z nielicznych w skali europejskiej ośrodków naukowo-badawczo szkoleniowych i kliniczno-diagnostycznych, specjalizujących się w problematyce medycyny lotniczej.
Misją WIML jest świadczenie usług badawczych, naukowych i medycznych na najwyższym poziomie. Wysoko wykwalifikowana kadra Instytutu, nowoczesne laboratoria i unikalne urządzenia badawcze są gwarantem najlepszej jakości i profesjonalizmu.

Miejsce pracy: Warszawa, Żoliborz

Opis stanowiska

  • odbiór środków czystości i higieny, artykułów biurowych, materiałów eksploatacyjnych, sprzętu teleinformatycznego;
  • sprawdzanie dostarczanych do magazynów dostaw pod względem ilościowym, wagowym i jakościowym oraz potwierdzanie zgodności z dowodami dostaw, zamówieniami;
  • rozmieszczanie i składowanie przyjętych materiałów w odpowiednich magazynach według rodzajów i asortymentów oraz odpowiednie oznakowanie w wywieszki magazynowe;
  • wydawanie towaru z magazynu;
  • prowadzenie kart magazynowych, obowiązujących książek ewidencyjnych oraz bieżące ewidencjonowanie w nich przychodów i rozchodów;
  • wykonywanie innych czynności z tytułu zajmowanego stanowiska zlecanych przez Kierownika w ramach zadań stawianych przed Działem Materiałowym.

Wymagania

  • wykształcenie średnie;
  • minimum roczny staż pracy;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku magazynier;
  • samodyscyplina, samodzielność oraz gotowość i umiejętność rozwiązywania problemów dotyczących wykonywania codziennych obowiązków służbowych;
  • komunikatywność, otwartość i chęć do pracy;
  • gotowość wykonywania postawionych zadań pod presją czasu.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pracę na cały etat;
  • bezpłatny parking pracowniczy;
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy.