Mechanik utrzymania ruchu

PURE ICE Sp. z o.o. to największa w Polsce firma produkująca lód w kostkach do celów spożywczych.
Twoje stabilne miejsce pracy.

Miejsce pracy: Moszna-Parcela, k. Pruszkowa
Jakie będą Twoje zadania?
  • Przeprowadzanie regularnych przeglądów, napraw i konserwacji maszyn oraz urządzeń produkcyjnych
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn
  • Zapewnienie odpowiedniego funkcjonowania linii produkcyjnej
Czego oczekujemy?
  • Wykształcenia technicznego, preferowane mechaniczne
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Znajomości zasad konserwacji i naprawy maszyn
  • Umiejętności posługiwania się narzędziami diagnostycznymi
  • Posiadania aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej
Co oferujemy?
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie kwartalne
  • Benefity pracownicze
  • Dodatek na dojazdy do pracy