Pracownik biurowy w wydziale spraw obywatelskich

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Miejsce pracy: Wołomin
Numer: StPr/23/1368
OBOWIĄZKI:
-Zapoznanie się z Regulaminem Organizacyjnym i instrukcją BHP Urzędu Miejskiego w Wołominie, -Zapozannie się z procedurami obowiązującymi w Urzędzie Miejskim dotyczącymi obiegu dokumentów,-Zapoznanie się z procesem przygotowywania dokumentacji wydziałowej,-Zapoznanie się z obsługą klientów Urzędu Miejskiego w Wołominie, w zakresie obejmującym zadania realizowane przez Wydział,-Nauka archiwizacji dokumentacji wydziałowej, -Nauka bieżącej obsługi korespondencji wydziałowej : wychodzącej i -przychodzącej, Nauka obsługi urządzeń biurowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wołomin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie