Pracownik ds. kompleksowej obsługi wideokonferencji

Jesteśmy zarządcą krajowej infrastruktury kolejowej i jedną z największych polskich firm, łączącą tradycję z nowoczesnymi technologiami. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, prowadzimy ruch pociągów oraz tworzymy rozkłady jazdy. Budujemy, modernizujemy i utrzymujemy całą infrastrukturę kolejową. Wszystko z szacunkiem dla natury!

Centrala Spółki poszukuje osób na stanowisko:
Stanowisko ds. kompleksowej obsługi wideokonferencji
Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: WZ/IIN/105/10/23
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • wsparcie w obsłudze użytkowników końcowych oraz zarządu w zakresie systemów komunikacji audio-wideo i rozwiązań wideokonferencyjnych,
  • realizacja i obsługa połączeń wideo-konferencyjnych przez sieć: Internet/ LAN i WAN zamawiającego z wykorzystaniem systemów e-komunikacji PKP PLK S.A. oraz ze stron kontrahentów wykorzystujących inne systemy,
  • przygotowywanie spotkań wedle różnych scenariuszy,
  • pełnienie asysty technicznej i profesjonalnej obsługi realizacji audio-wideo podczas ważniejszych/medialnych spotkań konferencyjnych,
  • współpraca z administratorami wszystkich linii wsparcia,
  • udział w przeglądach technologicznych i konfiguracyjnych systemów wykorzystywanych do e-komunikacji celem określania dalszego kierunku rozwoju, konsolidacji i optymalizacji,
  • dobór odpowiednich komponentów sprzętowych i licencyjnych do rzeczywistych potrzeb użytkowników,
  • utrzymywanie zaplecza technicznego, wyposażenia pomieszczeń konferencyjnych,
  • wsparcie eksperckie w zakresie technologii komunikacji audio-wideo z wykorzystaniem sieci.
Wymagane kwalifikacje:
  • wykształcenie wyższe,
  • 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku realizatora/technika audio-wideo w spotkaniach stacjonarnych i hybrydowych,
  • znajomość rozwiązań wideokonferencyjnych pracujących w sieciach IP,
  • znajomość platform MS Teams/Zoom/Cisco Webex/
  • umiejętność określania potrzeb użytkowników, konfiguracji i parametryzacji systemów,
  • umiejętność tworzenia zrozumiałych i przystępnych instrukcji dla użytkownika końcowego z użycia systemów elektronicznej komunikacji audio-wideo,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • znajomość Vmix
  • znajomość systemów zarządzania salami AMX, Crestron itp.
  • ogólna Znajomość obsługi i działania urządzeń AV.
Mile widziane kwalifikacje:
  • roczne doświadczenie w administracji systemami do wideokonferencji, urządzeniami typu MTR
  • znajomość obsługi sprzętu telekonferencyjnego opartego o rozwiązania producentów Poly, Logitech, Lenovo, Cisco,
Korzyści
dla Ciebie:
Korzyści dla Ciebie:
  • Umowa o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą
  • Opieka medyczna
  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Karta Multisport
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych, których podanie nie wynika z przepisów prawa, przez PKP Polskie Linie Kolejowe Spółka Akcyjna z siedzibą znajdującą się pod adresem: 03-734 Warszawa, ul. Targowa 74, w celu rozpatrzenia mojej kandydatury na potrzeby niniejszej rekrutacji.”

W przypadku braku takiej klauzuli kandydatura nie będzie rozpatrywana, a dane osobowe zostaną usunięte wraz z powiadomieniem o błędnie złożonej aplikacji i konieczności ponownego złożenia aplikacji z wyrażoną zgodą lub ograniczeniem zakresu danych do wymaganego przepisami prawa. Pełen obowiązek informacyjny administratora danych zostanie wykonany wobec aplikującego w formularzu rekrutacyjnym.
Użyta w ogłoszeniu nazwa stanowiska jest powszechnie stosowana na rynku pracy i odzwierciedla charakter pracy przewidzianej na tym stanowisku. Oferta pracy dla wybranego kandydata może odbiegać od nazwy z ogłoszenia.