Programista / Operator - Narzędziownia CNC

Jesteśmy wiodącą firmą w Polsce w zakresie produkcji i dystrybucji elementów wentylacyjnych oraz czołową firmą na Rynku Europejskim.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wola Mrokowska (przy trasie E7 Kraków-Warszawa), woj. mazowieckie
Główne zadania:
  • tworzenie programów na maszyny sterowane numerycznie,
  • wybór parametrów obróbki i dobór narzędzi,
  • dobór sposobu mocowania obrabianych elementów,
  • nadzorowanie pracy maszyny,
  • bieżąca kontrola jakości wykonywanych elementów – produkcja jednostkowa,
  • dbanie o stan techniczny maszyny.
Oczekiwania:
  • doświadczenie w obsłudze frezarki CNC,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi oraz znajomość rysunku technicznego,
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, samodzielność oraz kreatywność,
  • mile widziana umiejętność obsługi maszyn HAAS z serii ST oraz VF oraz znajomość programu ESPRIT,
  • gotowość do pracy dwuzmianowej od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 14-22.
Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • szkolenia z programowania CAM oraz obsługi frezarki,
  • zdobywanie nowych doświadczeń oraz poznanie innowacyjnych rozwiązań,
  • niezbędny sprzęt i narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awansu w strukturach firmy.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.