Recepcjonista / Recepcjonistka

People make places
Miejsce pracy: Warszawa, Ochota

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Obowiązki:
  • Organizacja i koordynacja pracy recepcji,
  • Obsługiwanie gości przychodzących do biura,
  • Obsługa Korespondencji elektronicznej oraz telefoniczna obsługa interesantów,
  • Rezerwacja sal konferencyjnych, wsparcie w organizacji spotkań wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej, w tym listów poleconych,
  • Obsługa przesyłek kurierskich,
  • Kontrola i zamawianie materiałów biurowych w SAP,
  • Wydawanie Voucherów TAXI,
  • Walidacja biletów parkingowych,
  • Przygotowywanie załączników,
  • Uruchamianie ekspresów do kawy rano,
  • Wsparcie działów projektowych,
  • Inne prace pomocnicze.
Wymagania:
  • Wyjątkowo wysokie kompetencje w zakresie gościnności i budowania przyjaznego miejsca pracy,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B1/B2 - swobodna komunikacja (wymóg konieczny),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • Umiejętność swobodnej obsługi komputera (a w tym MS Office, Excel),
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności organizacyjne,
  • Otwartość na udział w inicjatywach organizowanych dla pracowników.
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Praca na pełny etat pomiędzy poniedziałkiem a piątkiem
  • Praca w godzinach 08 00-16 00,
  • Praca w Warszawie, Al. Jerozolimskie, najbliższa okolica  Pl. Zawiszy,
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy,
  • Zdobycie doświadczenia i rozwój w strukturach światowego dostawcy usług FM.