Referent w Wydziale Przyłączania i Rozwoju

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa/Rejon Energetyczny Jeziorna
poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku
Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna, ul. Piaseczyńska 52
Nr ref.: PGED/OW/84/23
Twój zakres obowiązków:
  • Monitoring dokumentów planistycznych jednostek samorządowych.
  • Obsługa dokumentów związanych z procesem przyłączeniowym i realizacją przyłączy.
  • Naliczanie kar umownych za nieterminowe opracowanie dokumentacji oraz nieterminowe wykonanie zlecenia na wykonanie przyłącza.
  • Obsługa systemów PNO i wprowadzanie danych do SAP.
  • Przygotowywanie danych wejściowych do założeń projektowych
  • Przygotowywanie wniosków inwestycyjnych.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wykształcenie średnie techniczne lub wyższe).
  • Mile widziane doświadczenie w branży energetycznej, elektrycznej bądź innej technicznej.
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Word, MS Excel).
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy.
  • Umiejętność komunikowania się i pracy w zespole.
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.