Serwisant urządzeń ogrodniczych / czyszczących

Serwisant urządzeń ogrodniczych / czyszczących
Miejsce pracy: Józefów k. Otwocka – warsztat i usuwanie awarii na obiektach w Warszawie i okolicach.

Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • stabilne zatrudnienie, terminowe wypłaty,
  • praca w młodym, dynamicznym zespole.
Oczekujemy:
  • energii i optymizmu,
  • uczciwości, skrupulatności i zaangażowania w sprawy Spółki.
Wymagania:
  • prawo jazdy B,
  • umiejętność serwisowania i napraw spalinowych urządzeń i narzędzi ogrodniczych, ciągników rolniczych, mile widziana umiejętność napraw maszyn czyszczących, sprzątających,
  • niekaralność
  • sprawność fizyczna,
  • chęci do pracy i do przyuczenia w wyżej wymienionych pracach,
  • umiejętność pracy w zespole.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Podobne ogłoszenia:

Serwisant Urządzeń Klimatyzacyjnych

Twoje zadania: mobilny serwis instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w zakresie: konserwacji, przeglądów, napraw i remontów diagnostyka usterek, awarii instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych montaż nowych instalacji i...

2023-10-23

Firma: OPCO Sp. z o.o.

Lokalizacja:

Więcej informacji

Serwisant Terenowy

planowanie, organizacja zleceń serwisowych urządzeń pomiarowych (wodomierz, ciepłomierz, podzielnik) przeprowadzanie serwisu urządzeń pomiarowych u klienta współpraca z instalatorami w zakresie rozwiązywania problemów technicznych – doskonała okazja do...

2023-10-21

Firma: Ista Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Płock

Więcej informacji

Serwisant chłodnictwa i klimatyzacji

Praca wykonywana na terenie całej Polski. Wymagania: znajomość zagadnień chłodnictwa, klimatyzacji oraz automatyki chłodniczej i sterowania kilkuletnie doświadczenie umiejętność pracy indywidualnej i w zespole zaangażowanie i dynamizm w działaniu prawo...

2023-10-18

Firma: PPH COOL

Lokalizacja:

Więcej informacji