Specjalista ds. serwisu uzdatniania

Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie
Miejsce pracy: Kazuń Polski
Numer: StPr/23/0469
OBOWIĄZKI:
Praca wyjazdowa. Montowanie stacji uzdatniania wody, serwis urządzeń, jazda samochodem do 3,5 tony. Po okresie próbnym pracownik otrzymuje samochód służbowy. Pracodawca zapewnia szkolenie BHP oraz SEP. Możliwość przyuczenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

umiejętność posługiwania się narzędziami typu wiertarka, klucze itp.Mile widziane uprawnienie SEP.Doświadczenie nie jest konieczne.

Miejsce pracy:

Kazuń Polski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie