Specjalista Social Media

Specjalista Social Media
Miejsce pracy: Piaseczno
Cel stanowiska:

Tworzenie i wdrażanie strategii komunikacji w mediach społecznościowych w Polsce, w oparciu o plan handlowy, plan wydarzeń CSR i harmonogram korporacyjny.

Co od nas dostaniesz:
  • Pracę w ambitnym zespole, pełnym pasji i pozytywnej atmosfery;
  • Możliwość pogłębienia wiedzy, zdobycia cennego doświadczenia;
  • Uczestnictwo w wielu ciekawych projektach;
  • 7% rabatu na zakupy w Auchan i 10% na marki własne na kartę Skarbonka;
  • Pakiet opieki medycznej wraz z opieką stomatologiczną (Allianz);
  • Grupowe ubezpieczenie na życie (Allianz);
  • Szeroki pakiet Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych) ZFŚS (karty przedpłacone, karnety sportowe (Multisport), możliwość dofinansowania do wypoczynku i posiłków, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach);
  • Program poleceń pracowniczych - polecając znajomego do pracy w Auchan możesz otrzymać 1400 PLN brutto;
  • Akcjonariat pracowniczy;
  • Rozwój kompetencji miękkich oraz zawodowych (szkolenia stacjonarne, online, webinary, zdalny dostęp do platformy e-learningowej);
  • Pracę w organizacji działającej zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu (CSR).
Twoja praca będzie polegała na:
  • Tworzeniu i wdrażaniu strategii komunikacji w mediach społecznościowych w Polsce, w oparciu o plan handlowy, plan wydarzeń CSR i harmonogram korporacyjny;​
  • Projektowaniu i prowadzeniu komunikacji w kanałach Social Media  (Facebook, Instagram, YouTube, Influencer Marketing, Tik TOK);
  • Kreowaniu planu aktywności, akcji specjalnych oraz konkursów;
  • Analizowaniu trendów w Social Media, oraz rekomendowaniu nowych rozwiązań;
  • Tworzeniu treści marketingowych na potrzeby social mediów;
  • Monitorowaniu kampanii, oraz przygotowywaniu raportów z ich skuteczności;
  • Współpracy z agencjami reklamowymi.
Czego potrzebujesz, aby to realizować:
  • Doskonałej znajomości świata mediów społecznościowych;
  • Umiejętności tworzenia angażujących treści, wciągania fanów w interakcję i moderowania dyskusji;
  • Niestandardowego myślenia, chęci podejmowania wyzwań, inicjatywy i otwartości, ale jednocześnie odpowiedzialności i samodzielności;
  • Narzędzia takie jak: Facebook Ads nie są Ci obce;
  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym.
Specjalista Social Media
Miejsce pracy: Piaseczno
BENEFITY
Auchan Retail Polska to międzynarodowa firma handlowa, która istnieje w Polsce od 1996 roku. Po 23 latach działalności Auchan to firma multi-formatowa prowadząca działalność w 3 formatach – hipermarketach, supermarketach i handlu elektronicznym. Auchan promuje to co dobre, zdrowe i lokalne oraz angażuje się w wymyślanie na nowo doświadczeń zakupowych klienta, dając im możliwość zakupów fizycznych oraz online.

Podobne ogłoszenia:

Specjalista ds. Mediów Internetowych

CO OD NAS DOSTAJESZ: Pracę w ambitnym zespole, pełnym pasji i pozytywnej atmosfery; Możliwość pogłębienia wiedzy, zdobycia cennego doświadczenia; Uczestnictwo w wielu ciekawych projektach; 7% rabatu na zakupy w Auchan i 10% na marki własne na kartę...

2023-10-19

Firma: Auchan Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Piaseczno

Więcej informacji

Social Media Manager

Obowiązki: Zarządzanie profilami mediów społecznościowych naszych marek kosmetycznych, w tym tworzenie, planowanie i publikowanie treści. Współpraca z influencerami w celu promocji produktów i budowania świadomości marki. Opracowywanie i realizacja...

2023-10-18

Firma: Sense and Body Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji

Digital & Social Media Specialist

Get ready to: Run Polcode social media profiles in Polish and English. You’ll generate ideas, prepare content and graphics in cooperation with a graphic designer, manage social media calendar, analyze results of your work and look for improvements Provide support...

2023-10-04

Firma: Polcode Sp. z o.o

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji