Specjalista / Specjalistka ds. Bezpieczeństwa ICT

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • administracja systemem Web Application Firewall (WAF) oraz konfiguracja reguł bezpieczeństwa
  • administracja rozwiązaniami DLP
  • administracja rozwiązaniami PAM/IAM
  • wsparcie procesów zarządzania incydentami bezpieczeństwa w obszarze systemów bezpieczeństwa IT
  • uczestniczenie w procesie szacowania i oceny ryzyka w projektach biznesowych
  • rekomendowanie i ocena wskaźników monitorujących skuteczność wdrożonych procesów i zabezpieczeń
  • udział w projektach w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego przy współpracy z dostawcami zewnętrznymi i innymi zespołami w firmie
Szukamy Ciebie, jeśli:
  • masz wiedzę z obszaru działania i zabezpieczania sieci komputerowych
  • masz doświadczenie w administracji i konfiguracji systemów bezpieczeństwa
  • interesujesz się i chciałbyś rozwijać wiedzę oraz umiejętności w zakresie bezpieczeństwa IT
  • znasz standardy związane z bezpieczeństwem ICT i zarządzaniem ryzykiem
  • posiadasz minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze bezpieczeństwa IT
  • potrafisz rozwiązywać złożone problemy, również analityczne oraz wykazujesz inicjatywę w proponowaniu działań naprawczych i usprawniających
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu co najmniej dobrym
  • cechują Cię samodzielność oraz wysokie umiejętności komunikacyjne
  • jesteś osobą zaangażowaną, systematyczną i starannie wykonującą powierzone obowiązki
Mile nas zaskoczysz jeśli posiadasz:
  • doświadczenie w pracy z systemem SIEM
  • doświadczenie w budowie i administracji systemami monitorowania
Zobacz jak wygląda praca w Play:
Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • podstawę premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia rocznego
  • internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, dostęp do aplikacji muzycznej), zniżki pracownicze
  • opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (kody zniżkowe i vouchery)
  • dodatkowy benefit świąteczny
  • dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną