Stażysta w Dziale Rozwoju i Wdrożeń (staż płatny)

Logwin Poland to globalna firma logistyczna, której motorem jest stale rosnący zespół profesjonalistów i entuzjastów branży TSL.

Dołącz do naszego zespołu w Piasecznie i zdobądź ładunek doświadczenia na stanowisku:

Miejsce pracy: Piaseczno
W Zespole Rozwoju i Wdrożeń odpowiadamy za rozwój usług naszej firmy w ramach logistyki kontraktowej. Pozyskujemy nowych klientów, dla których tworzymy i szacujemy rozwiązania odpowiadające na nawet najbardziej niestandardowe potrzeby. Naszym zadaniem jest następnie wdrożenie pozyskanych projektów wspólnie z innymi działami.

Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Weryfikacja baz danych klientów, selekcja segmentów rynku z największym potencjałem współpracy
  • Aktywne wsparcie Product Development and Sales Managera we wszystkich działaniach
  • Rejestrowanie danych oraz raportowanie w systemie CRM
  • Wsparcie akcji marketingowo-sprzedażowych
  • Uczestniczenie w budowie koncepcji usług logistycznych dla dużych, międzynarodowych firm

Oferujemy:

  • Płatny 3-miesięczny staż z możliwością nawiązania dalszej współpracy - ponad 70% naszych Stażystów, po zakończonym stażu zostaje z nami na dłużej.
  • Usystematyzowany proces onboardingu i wdrożenia w zadania
  • Merytoryczny staż, w trakcie którego pod okiem specjalistów zdobędziesz praktyczną wiedzę i doświadczenie
  • Pracę hybrydową po okresie wdrożenia
  • Pyszną kawę, herbatę, soki i owocowe poniedziałki
  • Brak dress code’u
  • Bezpłatny parking
  • Współpracę na podstawie umowy o praktykę absolwencką

Kogo poszukujemy:

  • Entuzjastów branży TSL! Nie oczekujemy doświadczenia, w końcu to staż!
  • Osób dyspozycyjnych 40 godz. w tygodniu, od poniedziałku do piątku
  • Komunikatywnych i świetnie organizujących swój czas pracy,
  • Posługujących się językiem angielskim na poziomie B2.
Benefity:
  • Owocowe czwartki
  • Brak dress codeu
  • Kawa / herbara
  • Parking dla pracowników