Stylista paznokci

Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie
Miejsce pracy: Żyrardów
Numer: StPr/23/0655
OBOWIĄZKI:
stylizacja paznokci żelem i akrylem, na szablonie i na tipsie, masaż dłoni i stóp, wykonywanie manicure japońskiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : 6 miesięcy doświadczenia zawodowego na takim samym bądź podobnym stanowisku. Mile widziana znajomość języka polskiego lub wietnamskiego.

Miejsce pracy:

Żyrardów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie