Team Leader w Zespole Obsługi Pacjenta

Miejsce pracy:Warszawa
Opis stanowiska
  • Organizacja pracy Zespołu Obsługi Pacjenta,
  • Ustalanie grafików zespołu,
  • prowadzenie warsztatów, szkoleń,
  • Przygotowanie miesięcznych rozliczeń premiowych pracowników,
  • Rozpatrywanie zgłoszeń, reklamacji, analiza ocen Klientów,
  • Tworzenie raportów i zestawień,
  • Budowanie wizerunku marki wśród Klientów Indywidualnych i Biznesowych,
  • Opracowywanie procedur i procesów obsługowych,
  • Prowadzenie projektów i wdrożeń,
  • Nadzór nad realizacją zadań w wyznaczonych terminach i poziomem jakościowym,
  • Nadzór nad terminową realizacja procesów, zgodnie z ustalonymi SLA,
  • Nadzór nad kosztami i kreowanie rozwiązań mających na celu minimalizację średnich kosztów,
  • Optymalizacja i automatyzacja procesów, mające na celu zwiększenie efektywności, poprawę jakości oraz budowanie nowych wartości dla Firmy oraz Klientów,
  • Inne czynności wskazane w procedurach wewnętrznych lub zlecone przez przełożonego.
Wymagania
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (Koordynator, Supervisor, Team Leader),
  • Wysokie zdolności organizacyjne, samodzielność wykonywania obowiązków, dokładność i skuteczność w działaniu,
  • Umiejętność pracy z projektami, nastawienie na optymalizacje w procesach oraz kosztowe,
  • Umiejętność dostosowania się do dynamicznego i rozwijającego się otoczenia,
  • Zorientowanie na pracę zespołową i wspólny wynik,
  • Umiejętność pracy z KPI i SLA, mocne nastawienie do pracy na danych i wynikach,
  • Umiejętność pracy narzędziami MS Office, w tym głównie Excel,
  • Startup mindset,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B2),
  • Umiejętność obsługi programów Slack, Miro, Monday - mile widziane.
Benefity
  • Praca hybrydowa - częściowo w naszym biurze w Warszawie, częściowo zdalnie z domu,
  • Praca pełnoetatowa, umowa B2B lub umowa zlecenie,
  • Pakiet medyczny,
  • Dofinansowanie karty multisport,,
  • Szansa na rozwój wewnątrz organizacji (mocno stawiamy na rozwój naszych pracowników w strukturach firmy),
  • Otwarta i przyjazna atmosfera, nowoczesna kultura organizacyjna,
  • Elastyczny grafik (możliwość pracy zdalnej)