Technical Lead - Inżynier / Inżynierka DevOps

Od nas dostaniesz:
  • Swobodny dress code
  • Dostęp do bazy szkoleń
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w metodologii zwinnej - Agile
  • Wysokiej jakości sprzęt do pracy
  • Pracę w jednym z największych software housów w kraju
Dowiedz sie co wyróżniamBank w IT:
Technical Lead / Inżynier(-ka) DevOps
miejsce pracy: Warszawa, ul. Prosta 18​​​, Nr ref.: AFE87923

lokalizacja i tryb pracy: hybrydowy - 2 razy na miesiąc spotykamy się w biurze, w Warszawie, ul. Prosta 18​​​

forma zatrudnienia: umowę o pracę

wymiar pracy:​ pełny etat

zespół / dział​: Zespół odpowiedzialny za wdrażanie nowych procesów CI/CD w mBanku oraz adopcję nowych rozwiązań(tzw. Enabling Team).  ​

Opis stanowiska
  • wsparcie zespołu w zarządzaniu pracą oraz priorytetami zadań
  • wsparcie pracowników, motywowanie i dbanie o ich rozwój
  • wsparcie programistów i programistek w budowaniu pipelineów i automatyzacja pracy
  • rozwiązywanie problemów na środowiskach testowych i produkcyjnych
  • wspieranie wdrożeń
  • aktualizowanie narzędzi, orkiestratorów, systemów operacyjnych
  • dbanie o wydajność, dostępność i bezpieczeństwo utrzymywanych rozwiązań
Wymagania
  • masz doświadczenie i predyspozycje w zarządzaniu zespołem – posiadasz zdolności przywódcze
  • łatwo budujesz trwałe i dobre relacje między członkami Zespołu i partnerami biznesowymi
  • wykazujesz twórcze podejście do problemów i ich rozwiązywania
  • znasz linux i windows (odpowiednio poziom co najmniej: średniozaawansowany i podstawy)
  • znasz docker i kubernetes
  • cechuje Cię chęć uczenia się i rozwoju
  • znasz narzędzia z obszaru pętli DevOps
  • znasz języki skryptowe,
  • znasz narzędzia wspierające CI/CD
  • znasz pracę z GIT
  • znasz podstawy rozwiązań z obszaru sieci (np. load balancing), ssl
  • znasz narzędzia monitorujące
  • potrafisz budować i utrzymywać profesjonalne relacje
  • znasz język angielski na poziomie B1+

Mile widziane:

  • background developerski
  • znajomość ansible
  • znajomość terraform
  • znajomość chmur MS i GCP