Technik Automatycznych Systemów Magazynowych (k/m)

Aktualnie dla naszego Klienta, wiodącej, międzynarodowej firmy z branży produkcji napojów spożywczych, poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Radzymin
Nr ref.: a0t6N000009MKEDQA4

Zadania na stanowisku:

  • bieżąca i zgodna z przyjętymi standardami obsługa AWS, magazynów wysokiego składowania.
  • koordynacja działań w zakresie utrzymania ruchu w danym rejonie (przeglądy, usuwanie awarii, przygotowywanie planów remontowych).
  • wykonywanie konserwacji i obsługi systemów magazynu wysokiego składowania.
  • dbanie o organizację magazynu części zamiennych, prowadzenie ewidencji wszystkich zużytych części, zamawianie częsci zamiennych.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie – mile widziane techniczne.
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • uprawnienia do pracy na wysokości oraz gotowość do pracy na wysokości.
  • uprawnienia na układnice (mile widziane).

Oferujemy:

  • pracę w znanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • praca w systemie zmian 12 godzinnych, 4 brygadowym.
  • umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą.
  • wynagrodzenie stałe + premie.
  • bardzo szeroki pakiet benefitów: opieka medyczna, psychologiczna, ubezpieczenie na życie, bony lunchowe, zakupowe, darmowe owoce w biurze, paczki z produktami wytwarzanymi w firmie + nieograniczony dostęp do tych produktów w godzinach pracy :)
www.trenkwalder.pl