Administrator Aplikacji IT

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!

Miejsce pracy: Warszawa, Ochota
Nr Ref.: [1762] P

Zadania:
  • Utrzymanie na poziomie L2 (druga linia) środowiska PAM (w Privilege Access Management).
  • Konfigurowanie aplikacji CyberArc.
  • Zarządzanie uprawnieniami użytkowników.
  • Konfiguracja komunikacji sieciowej.
  • Zapewnienie pojemności i ciągłości działania aplikacji i jej komponentów.
  • Obsługa zdarzeń z monitorowania.
  • Realizacja na poziomie L2 zgłoszeń od użytkowników (j. angielski).
  • Współpraca z L3 (j.angielski) przy obsłudze problemów oraz zmianach w aplikacji.
Wymagania:
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pełnieniu funkcji Administratora systemu informatycznego na systemie operacyjnym Windows i Linux.
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego – poziom min. B2.
  • Znajomość technologii i podstawowych zasad konfiguracji DNS; AD; McAffee; PKI; WSUS na serwerze.
  • Doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi automatyzujących utrzymanie aplikacji np. Ansible, Chef, Puppet, skrypty Perl.
  • Podstawowa znajomość PostgreSQL.
  • Podstawowa znajomość funkcjonowania sieci komputerowe w tym pojęć IP; adresacja; NAT; router; switch; proxy.
  • Bezpieczeństwo IT - znajomość podstawowych zagadnień.
Oferujemy:
  • Możliwa praca zdalna lub hybrydowa. Preferowane miejsce pracy w pobliżu ośrodków w których jest Biuro: Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk, Łomża, Lublin, Białystok, Kraków, Wrocław, Tarnobrzeg
  • Dobrą atmosferę pracy.
  • Ciekawe projekty - z zakresu sieci, administracji, programowania.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach.
  • Możliwość wykupienia grupowego ubezpieczenia na życie.

Administratorem danych osobowych jest IT CONNECT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51. Dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji dot. przetwarzania danych można uzyskać na stronie www ITC w zakładce RODO: https://www.itconnect.pl/rodo-pl

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez IT CONNECT, prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy. Oświadczenie może być sformułowane w następujący sposób:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy.”