Administrator sklepu internetowego

HEBAN Sp. z o.o. jest firmą o ustabilizowanej pozycji na rynku sprzedaży akcesoriów, płyt meblowych oraz mebli ekskluzywnych. Jesteśmy przedstawicielami takich marek jak Blum, Swiss Krono czy Peka

Firma HEBAN zajmująca się sprzedażą akcesoriów i płyt meblowych zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Trakt Brzeski 73
Zakres obowiązków:
  • wprowadzanie asortymentu do sklepu internetowego poprzez zakładanie kart, tworzenie opisów, katalogowanie asortymentu,
  • kontrola stanu magazynowego asortymentu dostępnego w sklepie internetowym,
  • zgłaszanie zapotrzebowania na asortyment,
  • dostosowanie sklepu internetowego do odbiorcy hurtowego i detalicznego,
  • monitorowanie nowości w zakresie handlu internetowego,
  • szukanie innowacyjnych rozwiązań w funkcjonowaniu sklepu internetowego
  • wystawianie faktur, obsługa reklamacji
  • kontakt z klientem telefoniczny, mailowy
  • aktualizowanie danych na platformie sklepu
  • raportowanie funkcjonowania sklepu internetowego, zgłaszanie uwag, innowacji przełożonemu.
Oczekiwania:
  • swobodne poruszanie się w środowisku internetowym,
  • doświadczenie na stanowisku administratora sklepu internetowego/specjalisty e-commerce
  • wykształcenie min. średnie
  • analityczne, perspektywiczne myślenie, dobra organizacja pracy,
  • kreatywność,
  • zaangażowanie
  • proaktywność
Oferujemy:
  • bezpłatny parking
  • dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego