Administrator Systemów IT

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Branickiego 17​
  • Rodzaj pracy: hybrydowy (pierwsze 3 miesiące w biurze, po czasie adaptacji możliwa praca zdalna)
  • Rekrutacja: 100% zdalna
  • Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracy
Zakres obowiązków:
  • bieżąca administracja, utrzymanie i rozwój środowiska VMware
  • tworzenie maszyn wirtualnych z wykorzystaniem narzędzi do automatyzacji procesu (IaC)
  • zarządzanie i konfiguracja sprzętem w DC
  • współpraca z innymi komórkami firmy nad projektami, wdrożeniami i wsparciem
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów
  • automatyzacja zadań i procesów przydatnych w codziennej pracy
Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • minimum trzy lata doświadczenia na stanowisku Administrator IT
  • bardzo dobra znajomość systemów Vmware
  • znajomość sprzętu DataCenter (serwery, macierze, przełączniki FC)
  • znajomość rozwiązań, konfiguracji sieci SAN
  • znajomość systemów Windows, Linux
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1+
Mile widziane:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Praktyczna znajomość technologii związanych z: Terraform, Ansible, Git, Docker, Zabbix
  • Znajomość zagadnień dotyczących wirtualizacji aplikacji
  • Doświadczenie w rozwiązaniach chmurowych
Dlaczego warto do nas dołączyć?​​
  • Rozwijaj się w różnych technologiach. Korzystamy z wielu nowoczesnych narzędzi i cały czas poszukujemy nowych rozwiązań
  • Pracujemy w środowisku międzynarodowym i implementujemy nasze rozwiązania na inne rynki zagraniczne (min. Rumunia, Indie)
  • Ważny jest dla nas rozwój naszych pracowników, dlatego z programem „Sięgaj Wyżej z Medicover” pokierujesz swoją ścieżką kariery w obranym przez Ciebie kierunku
Benefity: ​
  • prywatna opieka medyczna, dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe),
  • dostęp do szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych,
  • dostęp do nauki języka angielskiego,
  • zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW