Analityk HR / Specjalista / Specjalistka kontrolingu płacowego

Climatic – Projektujemy i Budujemy Modułowo – Solidnie, szybko, innowacyjnie i kompleksowo.

Climatic z centralą pod Warszawą (Reguły) jest polską firmą działającą w Polsce i zagranicą. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia. Mamy własny duży zakład produkcyjny. Inwestycje realizujemy w systemie zaprojektuj-wybuduj (posiadamy bardzo nowoczesny i duży dział projektowy).

Jesteśmy pionierami i specjalistami w realizacji modułowych: szpitali, budynków medycznych, obiektów wojskowych, policyjnych i specjalistycznych, szkół i przedszkoli, budynków użyteczności publicznej oraz wielu innych. Zrealizowaliśmy wiele prestiżowych inwestycji.

Nasz portfel zamówień dynamicznie rośnie dzięki naszej innowacyjności i referencjom.

Inwestycje realizujemy: dwa razy szybciej / na czas / w wysokiej jakości / bezproblemowo.

Jeśli chcesz się rozwijać, dołącz do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu.
Stań się częścią naszego sukcesu.

Więcej informacji znajdziesz na www.climatic.pl

Miejsce pracy: Reguły, k. Warszawy
Twój zakres zadań
  • zbudowanie procesów kontrolingowych w obszarze płac; zdefiniowanie, a następnie przygotowanie zestawu cyklicznych raportów zarządczych/finansowych na potrzeby kontrolingu, kluczowych managerów i Właściciela
  • sporządzanie cyklicznych raportów dotyczących stanu i poziomu zatrudnienia oraz fluktuacji w spółkach grupy
  • monitorowanie i raportowanie dotyczące zmian wynagrodzeń, poziomów zaszeregowania i benchmarków rynkowych
  • ścisła współpraca z Pionem Kontrolingu związana z procesem budżetowania, tworzeniem prognoz i bieżącym raportowaniem
  • przygotowania analiz i rekomendacji ad hoc wynikających z bieżących potrzeb spółki oraz potrzeb kadry zarządzającej
  • aktywne uczestnictwo w procesie premiowania i rocznego przeglądu wynagrodzeń
  • wsparcie procesów z obszaru wynagrodzeń w systemie ERP
  • inicjowanie i wdrażanie usprawnień w obszarze narzędzi wykorzystywanych w pionie kadrowo-płacowym, ze szczególnym uwzględnieniem środowiska IT
  • optymalizowanie prowadzonych działań
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub z zakresu nauk ścisłych
  • znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel) w stopniu zaawansowanym
  • kilkuletnie doświadczenie pracy w pionach finansów, kontrolingu lub firmach doradczych
  • pożądane doświadczenie pracy w branży produkcyjnej
  • różnorodne doświadczenia – mile widziane doświadczenie z firm budowlanych
  • zdolności analityczne
  • systematyczność i dokładność w działaniu
  • wysoka orientacja na realizację zadania
  • racjonalne praktyczne podejście do zadań
  • otwartość na naukę i rozwój osobisty
Oferujemy:
  • umowę o pracę lub współpracę b2b
  • uczestniczenie w rozwoju innowacyjnej, szybko rozwijającej się firmy
  • uczestnictwo w ciekawych projektach
  • dalszy rozwój gwarantowany!
  • bezpłatny parking.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.