Asystent / Asystentka Departamentu Sprzedaży

JESTEŚMY DRUŻYNĄ Z NIESKOŃCZONĄ ENERGIĄ

Dołącz do nas i zasil nas swoją wiedzą oraz doświadczeniem, tak, abyśmy mogli wspólnie działać na rzecz naszej planety. Twórz z nami wspólną kulturę szacunku dla Ziemi i prowadź z nami projekty w ramach transformacji energetycznej.

Zapraszamy Ciebie na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Dbałość o poprawność i kompletność przepływu dokumentów.
  • Wprowadzanie danych Klientów do wewnętrznych systemów.
  • Sporządzanie raportów, przygotowywanie umów
  • Bieżący kontakt z Regionalnymi Dyrektorami Sprzedaży i Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży.
  • Wsparcie administracyjne Doradców Handlowych.
  • Obsługa klientów oraz kontakt z Partnerami.
  • Archiwizacja dokumentów.
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie
    na życie
  • Karta sportowa
  • ZFSŚ / Dofinansowanie do wypoczynku
  • Program rabatowy dla pracowników
  • Urodzinowy
    benefit
  • Owoce
  • Parking dla rowerów
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint, Word)
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Odpowiedzialność, sumienność, staranność.
  • Dobra organizacja czasu i pracy.
Mile widziane:
  • Proekologiczny styl życia.
Oferujemy:
  • umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • pakiet benefitów – po okresie próbnym,
  • pakiet szkoleń,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.
Proszę o dodanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Esoleo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Wyścigowej 6, 02-681, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”