Asystent / Asystentka ds. administracyjno-biurowych

Dla jednego z naszych Klientów - spółki specjalizującej się głównie w kompleksowych usługach energetycznych i multitechnicznych dla obiektów przemysłowych, komercyjnych i logistyczno magazynowych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów, Plac Unii Lubelskiej
Zakres obowiązków:
  • Wspieranie organizacyjno - logistyczne Departamentu Komunikacji w holdingu, w tym koordynowanie obiegu informacji i dokumentów.
  • Udział w procesie przygotowywania faktur do księgowania zgodnie z przyjętymi zasadami korporacyjnymi.
  • Kontrolowanie płatności i obiegu faktur w dziale, kontrolowanie MPK i budżetu.
  • Realizacja wszystkich zamówień grupowych (m.in. materiałów BTL, gadżetów itp. we współpracy z Wewnętrzną Agencją Komunikacji).
  • Przygotowywanie podsumowań i raportów ze spotkań, w tym cyklicznych spotkań Działu, opracowanie Agendy i koordynacja przepływu informacji.
  • Koordynacja kalendarza spotkań.
Wymagania:
  • 2-letnie doświadczenie w obszarach związanych z administracją, obiegiem dokumentacji, faktur, kontrolą budżetu.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel) oraz G-Suite.
  • Bardzo dobre umiejętności organizacji pracy i czasu.
  • Samodzielność w działaniu, proaktywność, otwartość.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca komunikację.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na postawie umowy o pracę za pośrednictwem Agencji Pracy Tymczasowej.
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku.
  • Atrakcyjną lokalizację biura - Warszawa - Plac Unii Lubelskiej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.