Asystent / Asystentka ds. HR

People make places
Miejsce pracy: Warszawa
ISS Facility Services jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS wspiera zaangażowanie pracowników oraz opiekuje się i zarządza biurami oraz zakładami produkcyjnymi.

Zintegrowane usługi ISS obejmują Żywienie, Utrzymanie Czystości, Obsługę Techniczną, Wsparcie Administracyjne i Środowisko Pracy. Firma została założona w Kopenhadze w 1901 r. i rozrosła się do rangi światowego przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 450 000 pracowników. W Polsce ISS działa od 1995 r. i zatrudnia ok. 2 000 pracowników na obiektach w całym kraju.

www.pl.issworld.com

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie działu Zasobów Ludzkich.
  • Pomoc w procesie rekrutacji, selekcji i szkoleniach pracowników zarówno do HQ/ HUB.
  • Utrzymywanie porządku i kompletności w dokumentacji kadrowej.
  • Obsługa bieżąca pracowników.​
  • Współpraca z innymi działami firmy (m.in. finansowym i administracyjnym), w celu zapewnienia sprawnej i efektywnej pracy całej organizacji.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, najlepiej z zakresu psychologii, ZZL lub pokrewnych dziedzin.
  • Dobrej znajomość pakietu MS Office.
  • Zaawansowany poziom j. angielskiego.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie na pełny etat.
  • Pracę w globalnym środowisku.
  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji.
  • Nowoczesne środowisko pracy.
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących Twoje kwalifikacje.