Asystent / Asystentka ds. włóknin w dziale Badań i Rozwoju

Kreujemy nowe stanowisko!

W związku z rozwojem naszej firmy i uruchomieniem nowego zakładu produkcyjnego, poszukujemy Asystenta działu Badań i Rozwoju.

Zespół naszych Specjalistów, zajmujących się na co dzień właśnie włókninami potrzebuje wsparcia w codziennych obowiązkach. Stanowisko to jest fantastycznym sposobem, żeby wdrożyć się w branżę i poznać specyfikę produkcji włóknin dla branży higieniczno-kosmetycznej. To świetny punkt wyjściowy do dalszej kariery zawodowej i pierwszy krok do stania się Specjalistą!
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • Wsparcie w procesie walidacyjnym nowych produktów (włóknin) oraz w procesie wdrażania nowych surowców (włókien)
  • Współpraca wewnętrzna w zakresie organizacji prób i ustalania ich szczegółów
  • Pomoc w przygotowaniu dokumentacji i nadzorowaniu próby technologicznej
  • Kontakt z dostawcami surowców w zakresie uzyskania niezbędnej dokumentacji
  • Przygotowywanie próbek referencyjnych dla klientów, prowadzenie rejestru próbek
  • Asystowanie podczas spotkań projektowych zarówno wewnętrznych jak i z Klientami
  • Bieżące wsparcie kierownika zespołu w codziennych obowiązkach
  • Archiwizacja dokumentacji R&D (specyfikacje, walidacje, raporty etc), prowadzenie rejestrów
Co oferujemy?
  • Umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Świadczenia
  • Szkolenia i rozwój
  • Ubezpieczenie na życie
  • Przyjazna atmosfera
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów niestacjonarnych); preferowane kierunki powiązane z włókiennictwem, inżynierią produkcji lub inne kierunki ścisłe
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej będzie atutem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym – używamy go w codziennej pracy
  • Biegła obsługa komputera, w tym bardzo dobra znajomość Excela
  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność budowania pozytywnych relacji
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie, samodzielność i umiejętność pracy w zespole