Asystent / Asystentka Dyrektora

Jesteśmy nowoczesnym laboratorium weterynaryjnym działającym na rynku od 2007 roku z lokalizacjami we Wrocławiu, Katowicach, Warszawie oraz Trójmieście. Swoim Klientom oferujemy szeroki zakres usług laboratoryjnych, zarówno rutynowych, jak i specjalistycznych. Swoim pracownikom stabilne warunki zatrudnienia oraz zdobycia praktycznej wiedzy.

Obecnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa, al.Krakowska 110/114
Zadania:
  • zarządzanie korespondencją przychodzą i wychodzącą,
  • redagowanie pism oraz organizacja ich przepływu,
  • przyjmowanie interesantów, dbałość o jakość obsługi klienta (serwowanie poczęstunku dla gości, organizacja cateringu),
  • organizacja zebrań, konferencji oraz spotkań służbowych przełożonego,
  • prowadzenie terminarzu spotkań i zadań przełożonego, kompleksowa organizacja wyjazdów służbowych,
  • sporządzanie raportów i protokołów na potrzeby przełożonego,
  • pełna współpraca i dobra komunikacja między oddziałami firmy.
Oczekiwania:
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min 1 rok,
  • wykształcenia wyższego, lub policealnego,
  • znajomość języka angielskiego - poziom min. komunikatywny,
  • biegłości w obsłudze urządzeń biurowych i pakietu Office 365,
  • umiejętności redagowania pism, rzetelności i terminowości w powierzonych zadaniach,
  • dobrej organizacji pracy, wysokiej kultury osobistej oraz komunikatywności.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pakiet benefitów po okresie próbnym, Multisport lub Luxmed, ubezpieczenie grupowe, fundusz świadczeń socjalnych,
  • dobrą atmosferę pracy w młodym, przyjaznym zespole,
  • możliwość rozwoju oraz samodoskonalenia się.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Jeżeli chcesz wziąć udział wyłącznie w bieżącej rekrutacji:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vetlab Sp. z o.o. do celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję.”

Jeżeli chcesz brać udział także w przyszłych rekrutacjach:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vetlab Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Vetlab Sp. z o.o.”

Informujemy, że wyrażone zgody mogą być w każdym momencie wycofane poprzez przesłanie zgłoszenia na adres email job@vetlab.pl ze wskazaniem adresu email oraz imienia i nazwiska, które należy wykreślić z bazy.