Asystent ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Warszawa, Plac Grzybowski ul. Bagno 2, wejście E​,
Zakres obowiązków:
  • bezpośrednia i telefoniczna obsługa pacjentów,
  • kompleksowa obsługa recepcji,
  • udzielanie informacji o zakresie i możliwościach wykonywania usług,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • prowadzenie i archiwizacja dokumentacji,
  • praca na pełny etat w systemie zmianowym.
Nasze wymagania:
  • otwartość na pracę w systemie zmianowym,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • wysoka kultura osobista,
  • zorientowanie na wysoki standard obsługi pacjenta,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze pacjenta/klienta.
Jesteśmy częścią Medicover - znanej i dynamicznie rozwijającej się w firmy – gwarantuje to stabilne i bezpieczne miejsce pracy.

Nasza oferta w pigułce:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • zespół zaangażowanych i doświadczonych osób,
  • benefity: prywatna opieka medyczna dla Ciebie w naszej klinice; dofinansowanie karty sportowej, Multi Kino, Multi Teatr;  dostęp do platformy zakupowej oraz zniżki na usługi,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów.