Asystent ds. wdrożeń i wsparcia

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach, jedno z największych przedsiębiorstw
w świecie zajmujące się recyklingiem i kompleksową gospodarką odpadami , gospodarką wodną a także energetyką. Działa w 34 krajach świata świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów do pracy  na stanowisku:
Asystent ds. wdrożeń i wsparcia
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Zawodzie 18
Twój dzień pracy będzie się składał z:
  • Wsparcia prac zespołów w obszarach energetyki oraz ESG, gdzie będziesz mieć okazję poszerzyć wiedzę i zdobyć doświadczenie
  • Bieżącej obsługi administracyjnej (m.in. przygotowanie umów, zleceń, prowadzenie niezbędnej dokumentacji, tworzenie raportów i sprawozdań)
  • Koordynacji działań w obszarze ESG
  • Udziału w projektach rozwojowych dotyczących rynku energetycznego oraz ESG
  • Zbierania danych i informacji dotyczących bieżących procesów w obszarze działalności energetyki, przetwarzania zebranych danych i przygotowania raportów i analiz
  • Systematyzowania i aktualizowania danych rynkowych
  • Udziału w spotkaniach i procesach decyzyjnych w obszarze energetyki oraz ESG
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś studentem ostatnich lat studiów (mile widziane: finanse, lub administracja)
  • Masz umiejętność szybkiego dostosowania się do nowych realiów pracy (np. za względu na zmiany prawne w przepisach)
  • Posiadasz zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków z prowadzonych analiz
  • Cechuje Cię samodzielność, systematyczność, komunikatywność
  • Jesteś zaangażowany i nastawiony na rozwiązania
  • Znasz język niemiecki lub angielski
  • Biegle posługujesz się pakietem MS Office
  • Masz Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole
  • Pakiet benefitów

Podobne ogłoszenia:

Asystent/ka działu personalnego

Lokalizacja: Pass, k. Błonia Zadania: Koordynowanie współpracy z jednostkami wspierającymi Wsparcie bieżącej pracy administracji Inne zadania zlecone przez przełożonego Wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Samodzielność Znajomość...

2023-10-20

Firma: ManpowerGroup

Lokalizacja: Pass

Więcej informacji

Asystent / Asystentka ds. wdrażania projektów

ścisła współpraca z Product Managerami w zakresie wprowadzania produktów na rynek pilnowanie statusów projektów (praca na deadlinach) koordynowanie prac pomiędzy dostawcami zagranicznymi, agencjami marketingowymi oraz międzynarodowymi jednostkami...

2023-10-20

Firma: MPM agd S.A.

Lokalizacja: Milanówek

Więcej informacji

Asystent w dziale korespondencji

Opis stanowiska: Sortowanie dokumentów w języku angielskim oraz polskim Wymagania: Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym B2 Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym B2 Dostępność 12h w miesiącu

2023-10-19

Firma: ISS Facility Services Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa, Śródmieście

Więcej informacji