Asystent Działu Logistyki

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 341/2023

Super-Pharm jest silną, międzynarodową marką z długimi tradycjami w służbie zdrowia i urody. To unikalny koncept, łączący drogerię, perfumerię i optyka z najważniejszą jego częścią - apteką.

Super-Pharm to szereg możliwości zawodowych, profesjonalizm i dobra, przyjazna atmosfera pracy, współpraca oparta na zaufaniu i szansa na rozwój zawodowy.

Zapraszamy do Super-Pharm!

Zakres zadań:
  • Bieżące wsparcie działu w planowaniu zapotrzebowania na produkty, generowaniu zamówień oraz koordynowaniu dostaw do magazynu centralnego i do jednostek Super-Pharm:
  • Dbanie o odpowiednią dostępność produktów w magazynie centralnym i jednostkach Super-Pharm, w tym:
    • monitorowanie poziomu zapasów i rotacji produktów
    • estymowanie wielkości zakupów z uwzględnieniem rotacji
    • składanie zamówień oraz bieżąca współpraca z dostawcami
    • nadzór nad dostawcami celem zapewnienia płynności operacji
  • Współpraca z dostawcami celem poprawnej obsługi zamówień: wyjaśnianie rozbieżności między zamówieniami a dostawami, uzgadnianie terminów dostaw, zgłaszanie reklamacji itp
  • Kontrolowanie we współpracy z Pionem Zakupów:
    • zakupów dealowych od dostawców i ich rotacji w magazynie centralnym
    • zakupów i dystrybucji nowości
    • zakupów i dystrybucji produktów na potrzeby akcji specjalnych
  • Kontrola dat ważności produktów w magazynie centralnym i w jednostkach sprzedażowych oraz uzgadnianie z kupcami działań dotyczących produktów z krótką datą ważności
  • Inne zadania operacyjne i administracyjne zlecone przez przełożonego
Wymagania:
  • Wiedza z zakresu logistyki (studia lub praktyka)
  • Bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office, w tym w szczególności sprawność w posługiwaniu się MS Excel
  • Dokładność, skrupulatność
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność współpracy i budowania relacji ze współpracownikami i kontrahentami
  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie pracy w logistyce i/lub magazynie będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia na czas określony ok. 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia
  • Pakiet benefitów: dostęp do opieki medycznej i ubezpieczenia na życie, karta Multisport (zależnie od formy zatrudnienia), dofinansowanie do posiłków w biurze, rabaty pracownicze
  • Pracę w trybie hybrydowym 3 dni w biurze, 2 dni zdalnie
  • Możliwość poznania procesów z obszaru logistyki sieci handlowej
Więcej informacji o Super-Pharm mogą Państwo znaleźć na stronie:

www.superpharm.pl/kariera