Asystent Działu rozwoju baz danych i katalogów elektronicznych

Kamoka Sp. z o.o. jest właścicielem marki KAMOKA - części zamienne do samochodów. Spółka posiada odbiorców w Polsce i Europie, a w sumie w 40 krajach świata.

W związku z rozwojem na rynku polskim i na rynkach zagranicznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • analizy na bazach danych
  • tworzenie baz danych
  • tworzenie raportów i tabel bazodanowych (głównie Excel)
  • opracowywanie dokumentacji fotograficznej produktów
  • wprowadzenie baz danych do systemu
  • inne prace na bazach danych
Wymagania:
  • zdolności analityczne
  • kreatywność
  • minimum 3lata doświadczenia w zakresie obsługi baz danych
  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość programu Excel oraz office 365
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, systematyczność, sumienność
  • znajomość Tec-Doc i DMM będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę stacjonarną w biurze w Warszawie
  • niezbędne narzędzia pracy
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na podany adres kontaktowy office@kamoka.eu wraz z dołączoną klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).” Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest KAMOKA Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, przy ul. Weneckiej 12. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.