Asystent Kierownika Działu Serwisu Gwarancyjnego

ENGIE Services Sp. z o. o. działa na polskim rynku od 1997 roku. Jesteśmy międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych, przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej oraz magazynach logistycznych.

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Grochowska 312
Zadania i obowiązki:
  • Sporządzanie raportów po spotkaniach
  • Pomoc przy bieżących zadaniach w dziale
  • Nadzorowanie postępu usuwania wad gwarancyjnych
  • Monitorowanie realizacji zamówień
Oczekiwania:
  • Osoba w trakcie studiów lub po studiach: Inżynieria Środowiska, Instalacje Budowlane itp.
  • Ogólna wiedza dotycząca instalacji HVAC
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m
Mile widziane:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku / przy gwarancjach lub na budowie jako inżynier budowy
  • Min. Podstawowa znajomość obsługi komputera (Word, Excel, obsługa poczty)
Oferujemy:
  • Praca w godzinach 8-16
  • Umowa zlecenie na okres 12 miesięcy
  • Nabycie nowych umiejętności zawodowych
  • Szkolenia wprowadzające

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostępnej TUTAJ.
Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty