Asystent Projektanta Przyłączy oraz Sieci Elektroenergetycznych

Ogłoszenie numer: 8539704, z dnia 2023-09-28

MIRMAR s.c.

Firma powstała w 2000r. Od początku działalności zajmuje się wykonywaniem sieci, przyłączy oraz instalacji elektrycznych cały czas rozwijając się systematycznie i zwiększając ilość zatrudnionych osób oraz zakres działalności.

Biuro firmy mieści się w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 72 lok. U51

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Uczestniczenie w opracowywaniu projektów techniczno-prawnych przyłączy, linii elektroenergetycznych, stacji transformatorowych.
  • Uczestniczenie w procesie pozyskiwaniu zgód formalno-prawnych dla przyłączy i linii kablowych.

Wymagania

  • Obsługa programu ZwCad lub AutoCad.
  • Ukończone studia lub ostatni rok na Wydziale Elektrycznym, ewentualnie pokrewne wykształcenie techniczno-budowlane.
  • Wymagane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Praca w młodym dynamicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Zdobycie doświadczenia w branży energetycznej oraz praktykę zawodową do uprawnień budowlanych,
  • Ubezpieczenie zdrowotne oraz karty multisport

Możliwe zatrudnienie w niepełnym wymierzę pracy w formie umowy o dzieło.