Asystent recepcji/księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Miejsce pracy: Siedlce
Numer: StPr/23/2105
OBOWIĄZKI:
Zapoznananie się z projektem hotelu oraz usługami przez niego oferowanymi. Pomoc w realizacji działań marketingowych. Współpraca z recepcją i innymi działami w firmie. Nauka przyjmowania rezerwacji. Wdrożenie się w system obsługujący wystawianie dokumentów sprzedażowych. Współpraca z działem księgowości.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

oferta stażu skierowana do osób bezrobotnych

Miejsce pracy:

Siedlce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach