Asystentka / Asystent Działu Sprzedaży

Lava Group S.C - producent właściciel marki Colorissimo zajmuje się produkcją oryginalnych i wyjątkowych produktów przeznaczonych dla firm.

Nasz produkty są na 5 kontynentach, współpracujemy z ok 30 państwami na świeci.

Naszymi klientami są takie firmy jak : Mercedes, Orange, InPost, Goodyear, PKP Intercity, Iveco, GLS, Polpharma, MasterCard, Cenzin, Nestle, KGHM Polska Miedź

Miejsce pracy: Warszawa, Ursynów, Blisko metra Stokłosy
Zadania:
  • obsługa zamówień i przygotowywanie ofert handlowych
  • przygotowywanie wizualizacji z logo klienta
  • budowanie baz i ich weryfikacja
  • współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
  • status studenta
  • chęci do rozwoju
  • sprawna obsługa komputera
  • zaangażowanie w wykonywane zadania
  • znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • gwarancję pracy w stabilnej firmie nastawionej na rozwój pracownika
  • umowę zlecenie - stawka 23,50 zł netto.
  • regularny czas pracy 8:30 - 16:30 pon.-pt.
  • intensywne szkolenia,
  • wsparcie młodego zespołu
  • szansę na rozwój kariery w sprzedaży