Audytor

Audytor
Miejsce pracy: Warszawa
Grupa Eurocash to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG).
JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:
  • Planowanie i przeprowadzanie audytów w poszczególnych obszarach działalności naszej firmy.
  • Analizowanie danych, przygotowywanie wniosków oraz raportów, tworzenie rekomendacji do działania.
  • Planowanie i realizacja harmonogramu.
  • Przygotowywanie narzędzi oraz dokumentacji roboczej.
  • Przygotowywanie raportów z audytu zgodnie z zasadami audytu wewnętrznego.
  • Nadzorowanie wdrożenia zaleceń pokontrolnych przedstawionych w raportach z audytu (follow up) w celu weryfikacji ich skuteczności.
DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:
  • Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Masz wykształcenie wyższe z zakresu prawa i/lub finansów,
  • Znasz normy prawne regulujące funkcjonowanie organizacji,
  • Potrafisz analizować dane oraz wyciągać wnioski,
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy/-a do wyjazdów służbowych,
  • Lubisz pracować nad nowymi projektami i cenisz pracę zespołową,
  • Bardzo dobrze organizujesz pracę i planujesz zadania,
  • Dodatkowo docenimy znajomość przepisów prawnych regulujących funkcjonowanie przedsiębiorstwa oraz znajomość przepisów podatkowych i finansowo- księgowych.
DODATKOWO OFERUJEMY:
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w firmie z ponad 25-letnim stażem na rynku,
  • Pracę w zespole ludzi z pasją i przyjazne środowisko pracy potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace,
  • Pracę w systemie hybrydowym,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • W przypadku lokalizacji Komorniki zapewniamy dowóz pracowników z Poznania do/z siedziby firmy,
  • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących Pracowników!