Cloud FinOps Analyst

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Miejsce pracy: Warszawa, Ochota
Nr Ref.: [1803]K

Zadania:
  • Definiowanie, prowadzenie, śledzenie i raportowanie zidentyfikowanych taktyk optymalizacji chmury strukturalnej i powiązanych celów w celu zmniejszenia kosztów
  • Tworzenie raportów z zaleceniami optymalizacyjnymi i przedstawianie wniosków na spotkaniach grup roboczych
  • Opracowywanie narzędzi wsparcia i pomocy dydaktycznych, aby pomóc strumieniom wartości, platformom i przedsiębiorstwom, w stosownych przypadkach, zrozumieć wzorce wydatków na chmurę i obszary potencjalnej optymalizacji
  • Koordynowanie współpracy z inżynierami platform, strumieniami wartości i interesariuszami biznesowymi w celu opracowania podejść architektonicznych w celu zoptymalizowanego wykorzystania usług w chmurze
  • Przygotowywanie i prezentowanie miesięcznych aktualizacji KPI i finansowych
  • Dokładne prognozowanie wydatków na chmurę na poziomie szczegółowym i śledzenie wydajność w stosunku do budżetu
  • Tworzenie i zarządzanie modelami kosztów finansowych/prognozujących w celu oceny decyzji inwestycyjnych
  • Uczestnictwo w interdyscyplinarnych wysiłkach mających na celu ciągłą poprawę jakości danych i ustanowienie rygoru w pomiarach i monitorowaniu działalności
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe na kierunku finanse, administracja biznesowa, rachunkowość, ekonomia, informatyka, informatyka, inżynieria komputerowa lub zarządzanie technologiami informatycznymi
  • Zrozumienie podstawowych zasad finansów i rachunkowości, podstawowe zrozumienie procesów księgowych (budżetowanie, rozliczenia międzyokresowe itp.)
  • Znajomość i zrozumienie schematów cenowych Public Cloud
  • Doświadczenie i głębokie zrozumienie platformy Google Cloud
  • Doświadczenie w optymalizacji kosztów i oszczędzaniu wdrożeń na projektach chmurowych
  • Doświadczenie z BigQuery i Looker Studio oraz innymi podobnymi narzędziami do baz danych/wizualizacji
  • Wysoka biegłość w obsłudze MS Excel i PowerPoint
Oferujemy:
  • Pracę dla jednego z liderów branży Telco
  • Odpowiedzialną pracę w gronie ekspertów technologicznych
  • Pracę w zgranym zespole dzielącym się swoją wiedzą
  • Długotrwałe zatrudnienie
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe

Administratorem danych osobowych jest IT CONNECT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51. Dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji dot. przetwarzania danych można uzyskać na stronie www ITC w zakładce RODO: https://www.itconnect.pl/rodo-pl

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez IT CONNECT, prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy. Oświadczenie może być sformułowane w następujący sposób:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy.”