Dekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej
Dekarz
Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka
Numer: StPr/23/0351
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac dekarskich
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ostrów Mazowiecka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

Podobne ogłoszenia:

Pomocnik dekarz

Wykonywanie prac blacharsko-dekarskich w budynkach jedno i wielorodzinnych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: dokładnośc, dobra organizacja własnej pracy

2023-10-19

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Lokalizacja: Wola Kęczewska

Więcej informacji

Dekarz

prace przy pokryciach dachowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

2023-10-04

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

Lokalizacja: Tłucznice

Więcej informacji

Dekarz

Wykonywanie prac dekarskich Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

2023-09-29

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka

Więcej informacji