Doradca Serwisu Mechanicznego

Od 1980 roku prowadzimy serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy na warszawskim Ursynowie oraz salon sprzedaży samochodów Ford używane, a w 2008 roku została otwarta filia Ursyn Car w Piasecznie.

Miejsce pracy: Piaseczno
Główne zadania:
  • Przyjmowanie pojazdów do serwisu
  • Sporządzanie i realizacja zleceń
  • Przeprowadzanie kontroli zgodności napraw ze zleceniem
  • Przekazanie pojazdu klientowi po zakończonej naprawie
  • Dbanie o wizerunek serwisu i firmy Ursyn Car
  • Praca z kartotekami klientów w programie
  • Koordynacja wykonania akcji serwisowych
  • Rozmowy telefoniczne z klientami
Od kandydata oczekujemy:
  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
  • Wiedza z zakresu motoryzacji, napraw i diagnostyki
  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Sumienność w realizacji powierzonych zadań
  • Odpowiedzialność za wysoką jakość wykonanej pracy
  • Rzetelność, dokładność, zaangażowanie
  • Mile widziana znajomość programu Auto Stacja
  • Czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz prowizja
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • System szkoleń wg standardów marki Ford